Rock na Bagnie 2018 – Krain i With All Your Strength

W dniach 6-7 lipca 2018 roku odbędzie się w Goniądzu festiwal Rock na Bagnie.

Od października do kwietnia w Warszawie i Białymstoku trwały przesłuchania 39 kapel a zgłosić mógł się każdy; młody, stary, amator i profesjonalista grający muzykę od bluesa do punka.

Wyboru jury nie miało łatwego ze względu na wysoki poziom ale finalnie zwyciężyły zespoły Krain z Warszawy oraz With All Your Strength z Białegostoku, które otworzą kolejno pierwszy i drugi dzień Festiwalu Rock na Bagnie 2018.

Mieliśmy przyjemność być na przesłuchaniach w Warszawie kiedy to właśnie prezentował się między innymi zespół Krain dlatego tym bardziej cieszymy się z wyboru.

Poza Krainem i With All Your Strength na ósmej edycji Rocka na Bagnie 6-7.07 zagrają: Kobranocka, Akurat, Izrael, The Analogs, Deuter, Abaddon, The Bill, Komety, Łydka Grubasa, Agressiva 69, Quo Vadis, Bulbulators, Rejestracja, Fort Bs, Harusha, Kompania Karna, Incarnated, Molly Malones, Poison Heart, Znbb, Zbeer, Bang Bang, Pleasure Trap, Diversity, 3 City Stompers, oraz goście z zagranicy: Guitar Gangsters (UK) I Aggressive (D).

5 lipca czyli w przeddzień festiwalu, w Goniądzkim Ośrodku Kultury odbędzie się dodatkowa atrakcja około festiwalowa – koncert „punkowych bardów”. Przy akompaniamencie gitary zagrają: Paweł „Guma” Gumola (z zespołu Moskwa), Adam Sokół (z zespołu Manta Birostris) i The Pau.

Rock na Bagnie to nie tylko koncerty ale również spotkania i panele dyskusyjne, kino festiwalowe, wystawy malarstwa i fotografii, jarmark oraz różne inne formy artystyczne.

My się szykujemy a Wy? 🙂


Krain                                                  With All Your Strength


Zajrzyj po więcej:

fb:  https://www.facebook.com/events/575906689464068/


 

 

 

Podziel się swoją opinią ;)