[RELACJA] Ms. Obsession zagrała koncert w Radiu Lublin

W ubiegły piątek 20.04 b.r. Ms. Obsession przyjechała do Lublina, aby zaprezentować swój materiał z płyty „Manekin” przed lubelską publicznością. Jej materiał na żywo zrobił wrażenie!


27 października 2017 roku ukazał się album „Manekin”, którego wydawcą jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia. Artystka swój materiał okrasza słowami: „„Manekin” jest flirtem rzeczywistości i snu, ścieraniem się prawdy z iluzją. Reprezentuje ciągłą zmianę, która zachodzi w każdym z nas. Znajdziemy tu energetyczną jaskrawość, baśniowe rozmycie czy ukryty pod warstwami pozorów mrok.”

 

Ms. Obsession, czyli Ola Warchoł razem ze swoim trzyosobowym składem w ubiegły piątek zagrali w Radiu Lublin. Artystkę na scenie wspierali:  Paulina Atmańska na syntezatorach i klawiszach, Wojciech Sobura na perkusji oraz Krzysztof Zagajewski na gitarze oraz gitarze basowej.


Chwilę po 19:00 rozpoczęło się przedstawienie, po kilku minutach enigmatycznego wstępu muzycznego i gry świateł, na scenie pojawiła się Ms. Obsession. Jej kreacja, jak zwykle, była oszałamiająca i pełna barw a muzyka…jak zwykle żyła na scenie swoim życiem.
Artystka zagrała materiał z płyty, m.in.: Nie ma mnie, Ze mną, Bramy snu, Tabu, Freedom, I tried, Poszarpane serca, Help me, Wyobrażenia i You and I, ale nie tylko. Dodatkowo pojawiły się energetyczne Take it oraz Dreamland.

Rozmyte gitary, oniryzm, ciekawe linie wokalne, syntezatory i perkusja to wciąż za mało, by ująć słowami ten koncert. Odczuwalna była też jakże smaczna improwizacja muzyków, co naprawdę dodawało uroku całemu przedstawieniu. Artystka bawiła się na scenie na tyle dobrze, że publiczności nie trzeba było długo zachęcać – w energetycznej części koncertu w pierwszym rzędzie pojawiła się również Natalia Moskal, która podtrzymywała skutecznie puls tańca publiczności.

Reasumując, materiał Ms. Obsession znów rewelacyjnie sprawdził się live. Uważam ten koncert za  istotny krok do przodu w karierze młodej artystki, kolejne przełamanie barier i kolejne zaskoczenie pod kątem muzycznym.
Ci, którzy przegapili ów koncert w Radiu Lublin mają jeszcze szansę zobaczyć ją w 11 maja w Polskie Radio Rzeszów oraz 12 maja w Klub SPATiF w Warszawie.

Muzykoholicy, łapcie kolejne okazje, bo naprawdę warto!


Zajrzyj po więcej:
MS. OBSESSION NA FB
MS. OBSESSION NA BANDCAMP

MS. OBSESSION NA YOUTUBE

Podziel się swoją opinią ;)