Romantyczna odsłona Stacha Bukowskiego w utworze “O Niej”

Stach Bukowski zaskakuje nowym singlem! Zespół podzielił się dziś z fanami balladą “O niej”, która jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu. Premierowy numer dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Singiel “O niej” to najnowsza propozycja muzyczna od zespołu Stach Bukowski. Artyści stworzyli balladę, których nie ma wiele w ich dotychczasowym repertuarze. Premierowa piosenka to pełen emocji i uczuć tekst połączony z romantycznym, rockowym brzmieniem. Numer jest odzwierciedleniem osobistych uczuć i stanów, które towarzyszą na początku każdej miłosnej ścieżki. 

Pewne rzeczy trudno ubrać w słowa. Czasami ich po prostu brakuje, a czasem wylewa się ich aż za dużo i nie wiadomo, z których skorzystać – tak jest moim zdaniem w przypadku miłości oraz zakochania

Stach Bukowski

“O niej” to kolejna zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami albumu zespołu Stach Bukowski. Płyta ukaże się jeszcze jesienią i do tej pory zapowiadały ją single “Gdy samotnie pędze”“Pomorskie Vegas” oraz “Tusz kolorowy”, który podbijał radiowe listy przebojów. Nadchodzący materiał zespołu to efekt kolejnej współpracy z Marcinem Borsem – jednym z czołowych polskich producentów muzycznych. Wcześniej artyści pracowali wspólnie nad EPką “Chwila”.

Podziel się swoją opinią ;)