MERY SPOLSKY – EROTIK ERA TOUR

Mery Spolsky ogłasza nową erę – EROTIK ERĘ. Wraz z nią Artystka rusza w klubową trasę koncertową, podczas której odwiedzi największe polskie miasta.

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba… A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli – jest ten opis.

Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji czy oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach. 

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał – „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

EROTIK ERA TOUR zagości w największych polskich miastach:
14.11 – Katowice P23
16.11 – Gdańsk Stary Maneż
25.11 – Kraków Studio
29.11 – Poznań Tama
01.12 – Wrocław Stary Klasztor
08.12 – Białystok Zmiana Klimatu
09.12 – Lublin Studio im. Budki Suflera
12.12 – Warszawa Stodoła

Łapcie szybko bilety, bo to naprawdę gorący towar 

🔥

Link: https://meryspolsky.tix.to/EROTIKERATOUR

Podziel się swoją opinią ;)