Rzućcie wszystko i jedźcie w Bieszczady ze Smokiem Smoczkiewiczem

Czy jest na pokładzie prawdziwy miłośnik Bieszczad?! Smok Smoczkiewicz prezentuje singiel, z którego Bieszczady wyzierają zewsząd!

10 lipca do sieci trafił singiel “Radio Bieszczad Blues”, gdzie oprócz niesamowitej gry Smoka Smoczkiewicza zachwyca wokal Qbka. Kuba Weigel, na co dzień związany z grupą Harlem użyczył swojego głosu do najnowszej kompozycji bluesmana.

“Panie i Panowie, górscy “szwędacze”, Bieszczado-maniacy z całej Polski… Jeśli znacie piosenki o Bieszczadach, to czeka Was premiera singla. Będzie o Bieszczadach z rockowym przytupem.”


Smok Smoczkiewicz to gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, który z gitarą przemierza nieodgadnione wodny muzycznego oceanu. 

Od momentu wygrania z zespołem, w jakim grywał festiwalu w Węgorzewie w 1993 roku, ciągle podąża swoją drogą, nie patrząc na modę i branżę muzyczną. Od metalu po bluesa upewnia się, że gitara ma swoje miejsce. Znany wcześniej z działań w grupach w UK jak Unbroken 71, Piece of Mind  czy Firebird u boku Billa Steer’a ( Carcass) obecnie od 11 lat prowadzi swoja grupę Sold my Soul, czasem udziela się w warsztatach gitarowych, czy pisze felietony muzyczne. Ostatnio zdecydował się wydać utwór sygnowany jego nazwiskiem. Interesuje nas  skąd ten pomysł i co się za tym kryje.

Podziel się swoją opinią ;)