SABINA prezentuje magiczny teledysk z wilkami w tle

SABINA prezentuje magiczny teledysk z wilkami w tle

SABINA to niezwykła postać na polskim rynku muzycznym, nie tylko ze względu na swoją muzykę, ale też złożoną i barwną osobowość. Utwór „Bluemental” ukazuje jedność człowieka z Matką Naturą, niosąc przesłanie szacunku do przyrody i powrotu do korzeni, czego ilustracją jest zjawiskowy teledysk.

Sabina Karwala to artystka niezależna – sama pisze teksty, komponuje, wyznacza swój artystyczny kierunek. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatna, wręcz eteryczna, z drugiej zaś, wulkan energii i sceniczna charyzma. Dokładnie wie, czego chce.

Singiel „Bluemental” to piękna i mądra w swym przesłaniu propozycja muzyczna. Ukazuje artystkę złączoną w jedność z Matką Naturą. Niesie przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy. Mówi o cyklu życia, narodzinach, odejściach i drodze duszy.

Sabina mówi o utworze „Bluemental”: Piosenka powstała na pustej polanie na Podlasiu. Tam napisałam „Bluemental” w głębokim połączeniu z naturą. Nie ukrywam, że odejście dwóch członków mojej rodziny skłoniło mnie ponownie do głębokiej refleksji nad życiem i jego całym cyklem. Blue to niebieski, mental to psychika i duchowość – czyli Bluemental. Niebieska psychika. Z drugiej strony blumen to (po niemiecku) kwiaty, nawiązujące do doliny kwiatów w myśli przewodniej piosenki i do maków, jako przenośni NAS, ludzi. To niezwykłe połączenie ludzi z naturą, z tym co nas tworzy, z naszymi korzeniami.

„Bluemental” to pierwszy utwór zapowiadający nowy album Sabiny pod tym samym tytułem, który ukaże się już wkrótce.

Singiel SABINA „Bluemental” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/SABINABluemental

Teledysk ukazuje artystkę złączoną w jedność z Matką Naturą. Oddaje klimat tej jedności i ponadgatunkowej więzi, jaka łączy przyrodę z człowiekiem. Niesie przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy. Mówi o cyklu życia, narodzinach, odejściach i drodze duszy.

Patrzymy na obraz przesycony zielenią, lasem, naturalnym światłem. Przed kamerą wraz z ludźmi wystąpiły wilczaki, czyli mieszańce psa i wilka.

Reżyserem i scenarzystą teledysku jest Iza Biernat. Artystka składa szczególne podziękowania dla hodowli wilków Saarloos Wolfhond „Jantarowa Wataha”:
https://www.facebook.com/jantarowawataha

Podziel się swoją opinią ;)