MARIUSZ WAWRZYŃCZYK w nowym singlu „Królowie życia”

MARIUSZ WAWRZYŃCZYK w nowym singlu „Królowie życia"

Piosenka „Królowie życia” to najnowsza, propozycja zwycięzcy 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”, uczestnika programów „Bitwa na głosy” i „Szansa na sukces”.

„Królowie życia” to kompozycja Juliusza Kamila, który ma na swoim koncie przebojowe utwory napisane dla Roxie Węgiel, Viki Gabor czy Alicji Szemplińskiej. Piosenka jest zapowiedzią drugiej płyty Mariusza Wawrzyńczyka, na której znajdą się kompozycje Seweryna Krajewskiego, Romualda Lipko, Marcina Nierubca, Tomka Luberta i Adama Abramka.

Mariusz Wawrzyńczyk mówi o singlu „Królowie życia”: Utwór utrzymany jest w klimacie poprockowym, nawiązującym do stylistyki początku lat dwutysięcznych. To skoczny, chwytliwy i pogodny utwór, który porwie do zabawy każdego. Co nam innego pozostało w tych trudnych czasach, jak nie spędzanie ze sobą wspólnych chwil, poznawanie się lepiej i delektowanie swoją obecnością?. Żyjmy tak jak chcemy i cieszmy się tym, co mamy! Walczmy o siebie i nigdy się nie poddawajmy.

Singiel Mariusza Wawrzyńczyka „Królowie życia” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/MariuszWawrzynczykKrolowieZycia

Podziel się swoją opinią ;)