Sadza osadza się na mieście. Zobacz nową kampanię promocyjną Brodki

Sadza się osadza na mieście! Przez cały listopad w kilku warszawskich lokalizacjach można obejrzeć wielkoformatowe kolaże, które Brodka stworzyła jako impresje do utworów i tekstów z albumu “Sadza”. Częścią kampanii promocyjnej krążka – w znacznej mierze realizowanej we współpracy ze Spotify – jest konkurs dla młodych twórców.

Mini-album „Sadza”, wyprodukowany we współpracy z 1988, to prawdopodobnie najbardziej intymne wydawnictwo Brodki w jej dotychczasowym dorobku. Osobisty, szczery, bezpośredni, obnażający ułomności, wypowiadający skrywane tęsknoty – takimi słowami opisywany jest materiał. Obok bardzo przychylnych recenzji, uwagę przykuwa także jego promocja. 28 października, czyli w dniu premiery Brodka “przejęła” fotobudkę przy warszawskim placu Zbawiciela, dając fanom pretekst do wspólnego spotkania i zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Tego dnia rozpoczęła się także kampania promocyjna, realizowana wspólnie z platformą streamingową Spotify.

Na potrzeby tej kampanii Brodka przygotowała w ramach tak zwanych Storylines wizualne opowieści do każdego z zaśpiewanych utworów. Są one osobistym komentarzem artystki i uzupełnieniem wydawnictwa, zobrazowanym przy pomocy autorskich zdjęć, klisz oraz kolaży.

Kolejnym elementem współpracy ze Spotify są wielkoformatowe reklamy albumu „Sadza”, które zostały ulokowane w centrum Warszawy (Wolska 89, Złota 11, metro Centrum, metro Politechnika). Na nich również znajdują się autorskie prace Brodki. Artystka na swoich social mediach opublikowała dokładną mapkę, gdzie można te outdoory spotkać. Ta niepozorna mini-gra miejska jest wstępem do konkursu, który polega na wykonaniu własnego kolażu i osadzenie w nim ulubionego wersu z albumu „Sadza”. Nagrodą z kolei jest umieszczenie zwycięskiej pracy w outdoorze w jednym z bardziej tłumnych miejsc stolicy. Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: www.sadzasieosadza.pl.


Album “Sadza” do odsłuchania w serwisach streamingowych:
https://KayaxMusic.lnk.to/BrodkaSadza

Album “Sadza” wraz z gadżetami i autografem do kupienia: 
www.sklepzmuzyka.pl/brodka/sadza

Złota 11, metro Centrum (Marszałkowska 101), metro Politechnika (Jaworzyńska 6), Wolska 89

Podziel się swoją opinią ;)