Ania Leon i BOKKA łączą siły – singiel “Apocalypse Afterparty” już dostępny

“Apocalypse Afterparty” to singiel zespołu BOKKA i Ani Leon zapowiadający ich wspólny, wyjątkowy projekt koncertowy. Artyści po raz pierwszy zagrają już 5 listopada na festiwalu Soundedit w Łodzi, a 19 listopada we Wrocławiu podczas One Love Music Festival. To jednak nie koniec – więcej dat już wkrótce!

BOKKA i Ania Leon to idealny mariaż emocji, klimatu, brzmień i tajemnicy. Zespół BOKKA przyzwyczaił nas nie tylko do świetnych albumów (BOKKA [2013], Don’t Kiss and Tell [2015], Life on Planet B [2018], Blood Moon [2022]) ale jest także znany ze znakomitych występów. Ania Leon to debiutantka, która swoją koncertową moc pokazała na najważniejszych festiwalach minionego lata.

“Apocalypse Afterparty” to odpowiedź na kryzysy, których w ostatnim czasie świat nam nie oszczędzał: pandemia, wojna, inflacja…

Świat potrzebuje spokoju. Pomyśleliśmy, że czas spróbować wywołać apokalipsowe afterparty. Może w końcu nadejdzie i przyniesie ulgę. Ludziom i naturze.

BOKKA

Ania Leon ma w sobie rodzaj mroku, który jest nam bliski. Dlatego kiedy przyszedł nam do głowy pomysł na utwór Apocalypse Afterparty i zaproszenia kogoś do współpracy od razu wyświetliła nam się ona. Intuicja nas nie zawiodła, Ania odnalazła się w naszym świecie idealnie.

BOKKA

Współpraca z zespołem BOKKA  to dla mnie więcej niż zaszczyt. Od lat ich obserwuję i słucham. Są dla mnie największą inspiracją na polskim rynku muzycznym. Ich śmiałość, oryginalność i konsekwencja muzyczna powodują, że takie osoby jak ja mają odwagę tworzyć. W Apocalypse Afterparty pokazuję się trochę z innej strony – tym razem z bardziej wyraźnym i charakternym brzmieniem. Mam nadzieje, że ta odsłona się Wam spodoba.

Ania Leon

Podziel się swoją opinią ;)