SADZA w wersji “Delux” już od 30 marca | KONKURS – do wygrania bilety

Podobał wam się najnowszy album Brodki? Dobrze się składa, gdyż lada moment doczeka się specjalnej wersji Delux, na której ukażą się odświeżone utwory z udziałem zaproszonych do tego projektu wyjątkowych gości. Właśnie wystartowała sprzedaż preorderu.

Kogo możemy się spodziewać we współpracy, w ramach której powstały unikalne reworki? Do projektu Brodka zaprosiła producenta 1988, duety Skalpel oraz Coals, zespół TONFABłażeja Króla i schaftera.

Poprosiłam ich o dopisanie swoich historii i zinterpretowanie ich po swojemu. Efekt okazał się cudownym zaskoczeniem i Sadza dostała nowe życie. 

Brodka o SADZY Delux

Pod koniec października 2022 roku Brodka wydała „Sadzę”, która od samego początku dobitnie prowokuje do gry szczerość za szczerość. Był to pierwszy od długich 12 latach po „Grandzie” autorski materiał po polsku, w którym dostajemy mocny emocjonalny kompost. Nic więc dziwnego, że ta najintymniejsza płyta, jaką spłodziła na świat Monika, doczekała się nowych wariacji. Na podstawowy album składało się 7 kompozycji. W nowej edycji mamy do czynienia z następującą, poszerzoną o współprace, tracklistą:

1. Wpław
2. Taka to zima
3. Sadza
4. Utrata
5. Monika
6. Hydroterapia feat. Zdechły Osa
7. Outro

W wersji “Delux” możemy liczyć na dodatkową część, zawierającą następujące połączenia:
1. Wpław (Skalpel Rework)
2. Taka to zima (Coals Rework)
3. Sadza (1988 Rework)
4. Utrata (TONFA Rework)
5. Monika (Błażej Król Rework)
6. Hydroterapia (schafter Rework)

Przy okazji przypominamy o konkursie na naszym fanpage’u, w którym można wygrać wejściówki na koncert Brodki w Katowckim Spodku już w przyszłą sobotę – 25 marca.

Zamów album “Sadza Delux” w przedsprzedaży:
https://www.sklepzmuzyka.pl/sadza_winyl

Album “Sadza” na CD do kupienia:
https://www.sklepzmuzyka.pl/brodka/sadza

Album “Sadza” w serwisach streamingowych:
https://www.sklepzmuzyka.pl/brodka/sadza

Podziel się swoją opinią ;)