Salt Wave Festival – druga edycja już 21 – 22.08.2020!

Pierwsza edycja Salt Wave Festival pokazała jak bardzo to wydarzenie wyróżnia się na tle innych festiwalowych eventów. To nie wielka, modna impreza na której warto się pokazać, tylko czas, by w wyjątkowych okolicznościach muzycznych i krajobrazowych pożegnać mijające lato. Zatem zarezerwujcie już teraz sobie przedostatni piątek i sobotę sierpnia 2020 roku!

Tegoroczny line – up Salt Wave Festival mieszał ze sobą polską muzykę z zagraniczną w bardzo ciekawy, spójny sposób. Obok znaczących na rynku zespołów takich jak The Dumplings, Kasia Lins, BOKKA czy Fisz Emade Tworzywo znalazły się też mniej popularne jak Kroki, Skarby, EABS, Rosalie., Filirtini. To połączenie nie byle jakie, wcale nie przypadkowe, jak dla mnie bardzo przemyślane i cieszę się, że organizatorzy – Good Taste Production – nie stworzyli kolejnego festiwalu z tym samym gronem artystów, którzy byli tego lata na topie. I morze, tak piękne i istotne, bo przy nim odbywa się całe wydarzenie.

Właśnie dlatego, z jeszcze większą ciekawością będę śledziła ogłoszenia przyszłorocznych gwiazd Salt Wave Festival, a 21 – 22.08.2020 zakreślam w kalendarzu już dziś, w ciemno.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SaltWaveFestival/

Instagram: https://www.instagram.com/saltwavefestival/

www: http://goodtaste.pl/