SaMa kończy szkołę i wkracza w „Nową Erę”

Młoda wokalistka SaMa prezentuje singiel „Nowa Era”, w którym po raz kolejny wybrzmiewa głos pokolenia Z.

Kompozycja nasycona wakacyjnym vibe’em zachęca do delektowania się każdą chwilą bez pośpiechu i presji. „Nowa Era” to utwór, który na pewno okaże się bliski wszystkim tym, którzy właśnie kończą szkołę, ale także każdemu, kto właśnie przeżywa ważne zmiany w swoim życiu i otwiera się na nowe możliwości.

Drogi pamiętniku, dzisiaj skończyłam szkołę – śpiewa SaMa, a w jej głosie wybrzmiewa zarówno ulga z zakończenia wymagającego i pełnego wyzwań okresu, jak i ekscytacja nadchodzącymi zmianami.

Bardzo się cieszę, że mogę się podzielić z Wami moim kolejnym singlem. „Nowa Era” przepełniona jest emocjami, które ja przeżywałam dokładnie rok temu, zaraz po napisaniu matury. To taki moment pełen nadziei i radosnego oczekiwania na nowe, które właśnie nadchodzi. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej kawałek siebie i swoich emocji, nie tylko tych związanych z najdłuższymi wakacjami – mówi SaMa.

Singiel w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.link/SaMaNowaEra

SaMa – bio:
SaMa, czyli Magda Sałata to bezpretensjonalna i niebywale utalentowana wokalistka, która urzeka niespotykaną barwą wokalu i swobodą śpiewania.

Jeszcze rok temu nikt z rodziny ani znajomych nie miał pojęcia o umiejętnościach wokalnych SaMej. Odkryła się przed wszystkimi dopiero w programie „The Voice of Poland”. Mimo że młodziutka wokalistka odpadła na początku edycji, to telewizyjny debiut rozpoczął najważniejszą przygodę w jej życiu – zauważona przez obecnego managera Jacka Jagłowskiego zaczęła stawiać pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej.

Jej debiutancki singiel „Czerń i biel”, który powstał we współpracy z kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką znaną jako WOLSKA oraz producentem Jakubem Krupskim ukazał się 25 stycznia 2023. Jak podkreśla sama artystka:

Singiel opowiada o przełomowym momencie w moim życiu, który się właśnie wydarzył – to historia mojego udziału w programie „The Voice of Poland”. Towarzyszyły temu olbrzymie emocje i także wielkie zwątpienia, ale doprowadziło mnie to do tego miejsca, chwili, gdy mogę zaprezentować swoją własną muzykę światu. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Czerń i biel opowiada o tym, jak się zaczęła.

‌Kolejnymi singlami SaMa umacniała swoją pozycję, zdobywając nowych fanów i słuchaczy. W kwietniu ukazał się singiel „390h”, przygotowany we współpracy z Patrycją Wolską oraz producentem muzycznym Piotrem Siejką. 7 września miał premierę „Salad Story” w którym SaMa opowiada o próbie budowania relacji w świecie zdominowanym przez social media. Tu ponownie do współpracy zaprosiła W oraz Jakuba Krupskiego.

‌SaMa, jako przedstawicielka generacji Z, świetnie odnajduje się w nowych mediach. Jej TikTokowy lifestyle’owy profil obserwują ponad 53 tysiące osób. Inspiracji do muzycznej twórczości poszukuje we własnych przeżyciach i otaczającej ją rzeczywistości. Docenia autentyczność, słucha tego, co ma przesłanie i pozwala na głębszą refleksję. Na jej playliście znajdują się tacy artyści jak: SZA, Conan Gray, Tom Odell, Girl in Red czy Oki, którego ceni zwłaszcza za angażujące teksty. Największym muzycznym autorytetem dla młodej artystki jest Harry Styles, który podobnie jak ona swoją karierę muzyczną rozpoczął od talent show. Jesteśmy przekonani, że także na SaMą czeka wielka kariera i pełne sale koncertowe.

foto: Marek Straszewski

Podziel się swoją opinią ;)