Shandy & Eva zapraszają do relaksu o smaku truskawek

Poznajcie letnią odsłonę duetu Shandy & Eva, które zapraszają do pełnego kolorów i słońca świata w piosence „Lubię”.

Shandy & Eva to akustyczny duet grający piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) jest perkusistką pochodzącą z wyspy Curaçao na Karaibach, zaś Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy.

„Truskawki, zabawki, słodkie nic” – tak Shandy & Eva witają tegoroczne lato w swoim najnowszym singlu „Lubię”. Piosenka pełna pozytywnej energii, która natychmiast wywołuje uśmiech na twarzy i jest idealną ścieżka dźwiękową do wakacyjnego relaksu.

‌„Lubię” to już trzeci singiel dziewczyn stworzony we współpracy z Agnieszką Burcan oraz Pawłem Radziszewskim z zespołu Plastic, zapowiadający kolejną płytę duetu Shandy & Eva.

‌Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/shandyevalubie


Shandy i Eva śpiewają i komponują. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance. Dziewczyny podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Następnie Shandrelica ukończyła studia licencjackie w Los Angeles College of Music, zaś Ewa studia magisterskie w California Institiute of the Arts.

‌Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych, takich jak jazz, latin, world music czy country. W trakcie swojej kilkuletniej kariery, Shandy & Eva zdążyły wystąpić z wieloma uznanymi muzykami, takimi jak Maciej Szczyciński (Michał Bajor, Lora Szafran, Monika Borzym), Darek Oleszkiewicz (Pat Metheny, Aga Zaryan, Anna Maria Jopek), Adam Levy (Norah Jones, Tracy Chapman, Meshell Ndegeocello).

Podziel się swoją opinią ;)