Sara James i Igor Herbut proszą do tańca w coverze Anny Jantar

Interpretacja przeboju „Tylko mnie poproś do tańca” powstała we współpracy z festiwalem JABŁONKI SWAWOLE

Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Fundacja State of Poland już po raz czwarty zapraszają na festiwal JABŁONKI SWAWOLE – cykliczne wydarzenie muzyczno-kulturalno-kulinarne organizowane od 2020 roku. Bohaterem festiwalu będzie jak zawsze polskie jabłko!

JABŁONKI SWAWOLE to opowieść o naszych najlepszych cechach: naturalności, przedsiębiorczości, pasji, pomysłowości i wyjątkowej gościnności. Celem festiwalu jest budowanie pozytywnego wizerunku Polski jako kraju pełnego smaków i niezrównanej natury – Kraju Kwitnących Jabłoni. Festiwal jest wyjątkowym połączeniem wydarzenia muzycznego, celebracji polskich smaków i magii słowiańskich rytuałów. Doskonale trafia w gusta Polaków, promując nasze świetne tradycje kulinarne oraz skłonność do zabawy i radosnego celebrowania rozkwitu natury.

W tej edycji festiwalu do tańca wśród jabłoni zapraszają Sara James i Igor Herbut, którzy przygotowali nową aranżację utworu Anny Jantar „Tylko mnie poproś do tańca”. Festiwal zagości w kilku lokalizacjach – Mysłowicach (01.07), gdzie wystąpią Luna i Igo, Toruniu (22.07), Ustce (05.08), gdzie wystąpi Ignacy, Raciborzu (19.08), gdzie wystąpi Vito Bambino oraz 30 września w „lokalizacji – niespodziance”, wyłonionej w konkursie jablonkujemy.pl

Podziel się swoją opinią ;)