SIEMIA Bug Festival już w sierpniu

SIEMIA Bug Festival jest festiwalem muzyczno-świadomościowym, aspirującym do miana pierwszego festiwalu transformacyjnego organizowanego w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-16 sierpnia na terenie ośrodków położonych bezpośrednio nad rzeką Bug, kilka kilometrów pod Siemiatyczami.

W ciągu trwania festiwalu dni odbędą się koncerty, warsztaty, a także seminaria jak i również wykłady, łączące tradycję oraz najnowsze osiągnięcia wiedzy i nauki, takie jak psychologia, mistycyzm współczesne trendy środowiskowe. Jednocześnie podkreślając obecnością człowieka w całym ekosystemie naturalnym. Zatem nie jest to projekt typowo komercyjny – nigdy nim nie był i nie będzie.

SIEMIA Bug Festival już w sierpniu / fot. materiały promocyjne

Nasz festiwal ma ceremonię otwarcia i zamknięcia oraz własną narrację nowego, lepszego świata na miarę nowego tysiąclecia. Od samego początku mamy ambicję zrobić więcej w kontekście tego, co dzieje się aktualnie na Ziemi – chcemy przetransformować świadomość ludzi oraz zastałą w obecnych czasach energię, aby dać przestrzeń do zaistnienia nowym ideom, a uczestnikom festiwalu szansę na własny rozwój. Jednocześnie pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom ludzkości, więc tematyka festiwalu obraca się wokół ekologii i konieczności dbania o środowisko naturalne, filozofię less waste, slow life, a także nowych technologii wspomagających zrównoważony rozwój. Wszystkie atrakcje na tym evencie będą opierać się na holistycznym podejściu do człowieka – dbamy zarówno o strawę dla ducha, umysłu, jak i ciała. Mile widziane są osoby w każdym wieku, każdej narodowości czy wyznania.


Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji:

  • KONCERTY: głównie w klimatach szeroko rozumianego world music, etno, folk – scenę w całości elektroniczną – głównie elektronika deepowa, progresywna, melodyjna, tribal, etniczna, z domieszką psychodelii i z nutą orientalną oraz wszelkie odmiany NewAge, chilloutu i ambientu.
  • GALERIA SZTUKI: obrazy, rzeźby, sztuka słowiańska
  • WARSZTATY
  • PRELEKCJE

Podziel się swoją opinią ;)