„Siła Kobiet” – utwór na trudne czasy…

agnieszka wiechnik

Kobiety wielokrotnie pokazywały już swoją siłę i determinację w walce o swoje prawa, szanse rozwoju czy zdrowie. Dzięki temu nikt teraz nie wątpi w to, że płeć piękna potrafi postawić na swoim! Kobiety, szczególnie w aktualnym czasie, wsparła nowym utworem Agnieszka Wiechnik!

„Piosenka Siła Kobiet powstała jakiś czas temu. Nie sądziłam, że wpasuje się w obecną sytuację, gdzie kobiety walczą o swoje prawa i godność…” – zdradziła Agnieszka Wiechnik, która nie raz pokazywała już swoją siłę i determinację. 

„…każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła!”

Każda kobieta jest dla niej ważna, zarówno młodsze dziewczyny, jak i dorosłe damy! Doświadczeniem i wiedzą wspiera wiele swoich podopiecznych, wśród których jest także Ala Tracz – tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, bo w każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła!

Tekst powstał początkowo jako mała dawka humoru, którą kobiety jako przysłowiowy pstryczek w nos mogą dać kochliwym mężczyznom! W obecnej sytuacji politycznej i społecznej jednak tekst nabrał całkowicie nowego znaczenia, a artystce przestało być do śmiechu! Teraz trzeba docenić siłę kobiet!

Dlatego nową piosenką Agnieszka Wiechnik apeluje: „Drogie babeczki trzymajmy się razem! „Siła kobiet w każdej z nas”, siła jest kobietą, kobiety mają moc!” Siły utworowi dodaje także specjalnie stworzony teledysk, który od teraz także jest dostępny do obejrzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *