“Siła Kobiet” – utwór na trudne czasy…

agnieszka wiechnik

Kobiety wielokrotnie pokazywały już swoją siłę i determinację w walce o swoje prawa, szanse rozwoju czy zdrowie. Dzięki temu nikt teraz nie wątpi w to, że płeć piękna potrafi postawić na swoim! Kobiety, szczególnie w aktualnym czasie, wsparła nowym utworem Agnieszka Wiechnik!

„Piosenka Siła Kobiet powstała jakiś czas temu. Nie sądziłam, że wpasuje się w obecną sytuację, gdzie kobiety walczą o swoje prawa i godność…” – zdradziła Agnieszka Wiechnik, która nie raz pokazywała już swoją siłę i determinację. 

“…każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła!”

Każda kobieta jest dla niej ważna, zarówno młodsze dziewczyny, jak i dorosłe damy! Doświadczeniem i wiedzą wspiera wiele swoich podopiecznych, wśród których jest także Ala Tracz – tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, bo w każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła!

Tekst powstał początkowo jako mała dawka humoru, którą kobiety jako przysłowiowy pstryczek w nos mogą dać kochliwym mężczyznom! W obecnej sytuacji politycznej i społecznej jednak tekst nabrał całkowicie nowego znaczenia, a artystce przestało być do śmiechu! Teraz trzeba docenić siłę kobiet!

Dlatego nową piosenką Agnieszka Wiechnik apeluje: „Drogie babeczki trzymajmy się razem! „Siła kobiet w każdej z nas”, siła jest kobietą, kobiety mają moc!” Siły utworowi dodaje także specjalnie stworzony teledysk, który od teraz także jest dostępny do obejrzenia!

Podziel się swoją opinią ;)