Mag Chlebowska prezentuje singiel – „To fall in love is easy”

To fall in love is easy” to drugi singiel polskiej wokalistki Mag Chlebowskiej, który powstał we współpracy z brytyjskim muzykiem i kompozytorem.

Mag Chlebowska  to poznańska wokalistka i kompozytorka. Jest absolwentką kierunku kompozycji elektroakustycznej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od niedawna współtworzy muzyczny projekt ze słynnym brytyjskim muzykiem, Simonem Toulson-Clarke. Właśnie zaprezentowała drugi singiel projektu, zatytułowany „To fall in love is easy”.

Zakochać się jest bardzo łatwo, trudniej jest kochać. (śmiech) Wielu z nas przeszło przez te etapy, miało zawód miłosny, stan przygnębienia, często niewiedzy, co dalej… Utwór ten można rozumieć także szerzej – mówi on o naszej ludzkiej naturze, pewnego rodzaju afektywności, o tym, że można łatwo zostać pochłoniętym przez emocje i pragnienia. Doświadczyłam, że wiele wyborów w życiu człowiek dokonuje nieświadomie, a nasze deficyty są tak silne, że przez większość życia staramy się tylko je zaspokoić, zapominając o tym, co jest dla nas tak naprawdę ważne i potrzebne. Otrzymujemy wtedy fałszywy obraz siebie, który nie pozwala nam zobaczyć swojego prawdziwego „Ja” , odkryć powołania, tego, po co tu tak naprawdę jesteśmy„.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/magchlebowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.