Siła polskich kobiet za granicą, czyli duet Madlen i Joanna Heath z debiutanckim klipem

Dwie młode kobiety. Obydwie urodzone w Polsce, ale na co dzień przebywające poza jej granicami. Joanna Heath, mieszkająca, pracująca, robiąca karierę modelki i aktorki w Miami, oraz Madlen, od kilkunastu lat koncertująca w Niemczech. Nigdy nie poznały się osobiście, a postanowiły zrobić razem coś niesamowitego… Brzmi niczym scenariusz niezłego filmu? Być może… Z tą różnicą, iż jest to historia prawdziwa!


Joanna zobaczyła Madlen w Internecie. Dzięki Instagramowi mogły porozmawiać i zarazem poznać się bliżej. Joannie spodobała się muzyka Madlen i zaproponowała zrobienie wideo do jednej z jej piosenek.Po długich rozmowach wybrały kultowy utwór Zdzisławy Sośnickiej, „Aleją Gwiazd”, od dłuższego już czasu zaprzątający myśli MadlenMadlen nagrała piosenkę w Niemczech, a Joanna zrobiła do tego teledysk w Miami. Efekt tej kolaboracji już niedługo obejrzymy w serwisie YouTube oraz innych mediach społecznościowych.


Ta wyjątkowa historia opowiada o sile kobiet walczących o swoje marzenia i dążących do wyznaczonego celu. Pomimo dzielącej ich odległości (prawie osiem tysięcy kilometrów!) potrafiły odnaleźć się i wspólnie tworzyć. To zadziwiające, iż żyjemy w czasach, gdzie bez względu na dystans możemy poznawać ludzi z różnych zakątków świata, a dzięki temu łączyć siły. Dziewczyny zapowiedziały, że nie kończą współpracy i że to dopiero początek. Kto wie, co jeszcze wymyślą? Pewne jest tylko jedno: przy kolejnym projekcie na pewno się odwiedzą!


zajrzyj po więcej:

Madlen na Facebooku
Madlen na Instagramie
Joanna Heath na Facebooku
Joanna Heath na Instagramie