Warszawski Festiwal Konesera – 14-15.09 – Nosowska, Organek, The Dumplings i innni

Przed nami ostatnie festiwalowe uniesienia. Lato dobiega końca, więc warto te ostatki wycisnąć jak najmocniej. Już 14 – 15.09 w Warszawie odbędzie się Festiwal Konesera podczas którego zagrają min. Kasia Nosowska oraz Organek, który zagra jeden z ostatnich koncertów przed przerwą oraz The Dumplings, zawieszający działalność po jesiennej trasie. Tym bardziej nie może Was zabraknąć! Wstęp darmowy!

Oprócz tej wspaniałej trójki będzie okazja usłyszeć na żywo Fisz Emade Tworzywo, Skubasa, L.U.C., Wojtka Mazolewskiego Quintet KOMEDA oraz Sabinę.

Warszawskiemu Festiwalowi Konesera towarzyszą aż dwie specjalne edycje Targi Rzeczy Ładnych – największych targów designu w Warszawie.

Zapraszamy również na TRŁ Fresh! #2 – nowy polski design (14-15 września), gdzie znajdziecie nowy polski design od 150 wybranych marek, oraz na pierwszą edycję TRŁ Print! – plakat / ilustracja / druk (14 września) – targi plakatów, ilustracji i druku – z setką najlepszych polskich ilustratorów i plakacistów w jednym miejscu!

Centrum Praskie Koneser to dawna fabryka wódek Koneser znajdująca się na Pradze Północ powróciła na mapę Warszawy. To miejsce charakterystycznych budynków z czerwonej cegły, którego niektóre zabudowania sięgają końca XIX wieku, w trakcie remontu został odrestaurowany i zaadaptowany do wielu nowych funkcji. Dziś na terenie Konesera znajdziemy wiele restauracji, pasaż z modą autorską niedostępną w żadnym centrum handlowym, strefę dobrego designu, biura, mieszkania oraz pierwszy w Polsce hotel Moxy skierowany głównie do nielubiących tradycyjnych hoteli millenialsów oraz sklepy. Wciąż czuć tu też ducha Warszawy sprzed lat i dawnej fabryki wódek, bo na terenie znajduje się także interaktywne Muzeum Polskiej Wódki, w którym poznamy historię tego trunku. Jest też Muzeum Biżuterii oraz niedługo otwiera się Museum of Illusion.

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/search/top/?q=festiwal%20konesara

www: http://koneser.eu/