Siostry Przybysz powracają ze zdwojoną siłą i reedycją debiutanckiego albumu

Jedna z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki, a napewno jedna z najobficiej nagradzanych – „Siła Sióstr”, czyli debiutancki krążek Natali i Pauliny Przybysz oraz Marka Piotrowskiego i Bartka Królika – w skrócie grupy Sistars. W 15 rocznicę od premiery album ponownie trafi na półki sklepowe w formacie CD, pierwszy raz jako vinyl oraz w serwisach muzycznych.

To nie lada gratka dla fanów sióstr Przybysz! Już 21 września na prośby fanów powróci do sprzedaży ten wyjątkowy krążek, który w pierwotnej formie zawierał 17 utworów, w tym „Synu” „Nie ty, nie my (SPADAJ)”. Gościnnie usłyszeliśmy na nim O.S.T.R., Tede oraz WSZ & CNE. „Siła Sióstr” wspieła się na szczyt listy OLiS,  została wyróżniona nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku – Hip-Hop oraz Nowa Twarz Fonografii, podczas 41. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zebrały najwięcej nagród oraz dwa razy z rzędu otrzymali statuetkę MTV Europe Music Award w kategorii „Best Polish Act”.

Reedycja tego kultowego krążka przyniesie remiks utworu „Nie ty, nie my (SPADAJ)” przygotowany przez wrocławskiego producenta – Spisek Jednego.


Dziś reedycję płyty „Siła Sióstr” możemy zakupić w przedsprzedaży na stronach:

http://mail.great-news.pl/c/7a2bdvx9wh/55l72tol1s/
http://mail.great-news.pl/c/3z9he66o8e/55l72tol1s/


Zajrzyj po więcej:

FB: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz

www: http://kayax.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/KayaxTV

Podziel się swoją opinią ;)