SiS zapowiada album – nowy singiel już jest

SiS zapowiada album - nowy singiel już jest

Utwór „Od nowa” to opowieść o nas wszystkich. O wątpliwościach, odrzuceniu, cierpieniu, popełnianiu błędów, ale też o lekcji, którą wszyscy powinniśmy odrobić – o lekcji przebaczania.  Wszyscy na nie zasługujemy, więc warto nauczyć się wybaczania nie tylko innym, ale przede wszystkim samym sobie.

„ Od nowa” jest kolejnym, trzecim już singlem zapowiadającym drugi album zespołu SiS. Jego premiera odbędzie się 18- go listopada 2021 roku, natomiast premiera albumu zaplanowana została na wiosnę 2022 roku. Do współpracy artyści zaprosili Włodka Dembowskiego, który znany jest szerszej publiczności jako „Paprodziad”.

Singlowi towarzyszy animacja wykonana przez Daniela Kusaka. Pojawi się ona na kanale You Tube zespołu SiS, w czwartek 18-go listopada o godzinie 18:30. Daniel jest także twórcą animacji do wcześniejszego singla „Dym”. Obraz do utworu „Od nowa” jest więc pewnego rodzaju kontynuacją wcześniejszej podróżny. Tym razem przeniesiemy się jednak do świata medytacji, snu i wędrówki po naszym wnętrzu. Żeglugi po oceanie, którym sami jesteśmy. Spróbujemy odkryć to, co tak skrzętnie ukrywamy. 

Animacja jest mieszaniną techniki analogowej z cyfrową. Część to animacja rysunkowa poklatkowa, a część rysowanych elementów została zaanimowana cyfrowo. W obrazie wykorzystany został także element, nagranego przez Daniela filmu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.