Skubas i Kathia wypływają na “Ocean”

Skubas w duecie to gwarancja sukcesu artystycznego. W ostatnich miesiącach artysta zaprosił do swoich utworów całe grono uzdolnionych twórców, na czele z Krzysztofem Zalewskim, Dawidem Tyszkowskim czy Kwiatem Jabłoni. Teraz do tego grona dołączyła Kathia, a artyści wspólnie wykonali piosenkę “Ocean”

W połowie lutego tego roku ukazał się czwarty długogrający materiał Skubasa. Album o tytule „W ogień” został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy, jak i media, czego dowodem są imponujące liczby odsłuchów poszczególnych singli, a także liczne działania promocyjne, w które zaangażowany był artysta. Siłą wspomnianego wydawnictwa stały się nie tylko świetne kompozycje i trafiające prosto w serce teksty, ale również zaproszeni na nie artyści, którzy dodali od siebie sporo kolorytu. I choć od premiery albumu minęło już przeszło dwa miesiące, to Skubas czuł, że nie wykorzystał jeszcze w pełni potencjału zawartych na nim piosenek. Efektem tego jest kolejny duet, jaki zawiązał się wokół utworu „Ocean“. Artysta zaprosił do wspólnego wykonania jedną z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia, którą bez wątpienia jest Kathia.

Jeszcze nie zdarzyło mi się nagrać tego samego utworu “na nowo”. Postanowiłem jednak zaryzykować stawiając na duet z tak zdolną bestią, jaką jest Kathia! Uważam, że „Ocean” nabrał teraz jeszcze głębszego odcieniu! Sprawdźcie tę piosenkę w nowej wersji, jak i twórczość tej młodej obiecującej wokalistki! – mówi Skubas.

Piosenka jest dostępna we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych: https://Kayax.lnk.to/Ocean

fot. Bartosz Mieloch

Podziel się swoją opinią ;)