Skubas podsyca ogień przed premierą swojego nowego albumu

Skubas kazał trochę czekać słuchaczom na kolejną odsłonę jego nadchodzącego albumu. Ci, którzy wykazali się cierpliwością nie będą jednak zawiedzeni. Dziś bowiem otrzymujemy od artysty nowy utwór o tytule „W ogień”, a także możliwość zamówienia płyty o takim samym tytule w preorderze.

Poznaliśmy tytuł najnowszego albumu Skubasa. „W ogień”, bo taką nosi nazwę, będzie czwartym długogrającym wydawnictwem artysty, którego zawartość promowały do tej pory single „Zaraz się zacznie” z Kwiatem Jabłoni, „Co i tak nadejdzie” z Dawidem Tyszkowskim oraz „Rdza” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego. Do tego grona dołączył właśnie kolejny utwór, który jeszcze bardziej rozpala wyobraźnię przed premierą nowego materiału.

Sam Skubas tak opowiada o wspomnianym utworze: 
„W ogień” to prosta piosenka o wielkiej miłości. O tym, że można ją bardzo łatwo stracić, zaniedbać, ale jeśli zdamy sobie sprawę, że ją tracimy, to jesteśmy w stanie skakać w ogień. I chodzi tu jak najbardziej o miłość relacyjną, do drugiej osoby, wbrew trochę nurtom terapeutycznym, gdzie najważniejszą miłością jest miłość do samego siebie. Prawdziwa miłość jest jak trawa. Potrafi czasem tylko schować się pod warstwą śniegu.

Ponadto do singla powstał bardzo klimatyczny wideoklip, za którego odpowiada ekipa Paper Pictures na czele z reżyserem i pomysłodawcą konceptu Wiktorem Franko.

Już teraz można zamawiać album „W ogień” w ramach preorderu wydawnictwa na Sklepzmuzyka.pl: https://www.sklepzmuzyka.pl/skubas/wogienCD

Wszystkie osoby, które zdecydują się zakupić przedpremierowo płytę otrzymają od Skubasa autograf wraz ze spersonalizowaną dedykacją (należy ją wpisać w polu o nazwie „KOMENTARZ” w trakcie składania zamówienia). Zakupienie albumu w formie preorderu gwarantuje jego otrzymanie przed oficjalną premierą.

Tracklista:

Tracklista:
1. Żywy trup
2. Szczur
3. Rdza feat. Zalewski
4. Ocean
5. Co i tak nadejdzie feat. Dawid Tyszkowski
6. W ogień
7. Nie chce mi się więcej
8. Wracam do domu
9. Co tylko chcesz
10. Jedyny syn
11. Zaraz się zacznie feat. Kwiat Jabłoni (bonus track)

Podziel się swoją opinią ;)