SOFIX & BOVSKA Sorrento Edition – dziś premiera

Dzisiaj swoja premierę ma wersja limitowana butów Sofix & Bovska Sorrento Edition. Projekt jest połączony z nowym wydawnictwem Bovskiej czyli albumem „Sorrento”, którego premiera odbyła się 24 kwietnia. Wraz z rozwojem prac nad płytą, rozjaśnił się pomysł na to, jak powinien wyglądać model Sofixów Bovskiej.


„Zaprojektowałam limitowaną edycję Sorrento, a Jarek reprezentujący Sofixy był idealnym partnerem we współpracy dając mi wolną rękę w kreacji i pokazując możliwości maszyn i materiałów.  Dumna jestem z naszych Sofixów. Przetestowałam osobiście, nosząc prototypy. Mam nadzieję, że nasza limitowana edycja będzie ciekawa dla koneserów sneakersów – zarówno dziewczyn jak i chłopaków. – mówi Artystka.

Buty Sofix były pierwszą polską marką butów sportowych, powstałą w latach 80-tych. Reaktywowała ją ponad rok temu dwójka przyjaciół Łukasz i Jarek. Są fanami MatplanetyPolokokty i Michaela Jordana. Sofixy produkowane są w całości w Polsce z rodzimych komponentów.


„W ramach zasady „tylko fajne rzeczy i tylko z fajnymi ludźmi” powstał collab z Bovską, która nadała nowemu modelowi duszy i kolorytu włoskiego Sorrento. Bovska sama projektuje, tworzy muzykę i ją wydaje, przy jednoczesnym zachowaniu swojego niepowtarzalnego bovskiego stylu. My działamy podobnie, osobiście uczestniczymy w procesie projektowania, wyboru materiałów, testowania modeli. Sami doglądamy produkcji. Mamy ogromny wzajemny szacunek do wkładanej pracy i zaangażowania. Te, jak i wiele innych elementów sprawiają, że współpraca z Bovską jest wielką przyjemnością” – mówi Jarosław Kamiński, Prezes spółki Pi Group zarządzającej marką Sofix.Premierze butów towarzyszy video z udziałem Bovskiej stworzone przez Marcina Kopca, który reżyserował i był autorem zdjęć do dwóch klipów Artystki „Będę przy Tobie” oraz „Wujek G”.

Zamawiajcie, zakładajcie i ruszajcie w świat w nowych butach Sofix & Bovska!

Podziel się swoją opinią ;)