Solowy debiut Rubensa i “Piosenki, których nikt nie chciał”. Artysta rusza w wiosenną trasę koncertową!

Rubens to wszechstronny Artysta, który jest obecny na polskiej scenie od ponad dekady. Niedawno zaskoczył środowisko muzyczne decyzją o solowym debiucie, co spotkało się z ciekawością i sporym uznaniem ze strony fanów oraz krytyków. W ramach marcowej trasy koncertowej odwiedzi Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Toruń i Warszawę.

Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. To producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, a także współtwórca wielu polskich hitów, m.in. “Złoto” Mroza. Jego muzyka stanowi zapis męskich uczuć, co słyszymy m.in. w debiutanckim singlu “Wszystko OK?”. Po niemal 10 miesiącach od premiery przeboju, Rubens zaprezentował “Piosenki, których nikt nie chciał”. Debiutancki album złożony z 12 utworów zebrał bardzo przychylne opinie zarówno wśród odbiorców, jak i krytyków. 

Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadłą, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi Artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Stworzył materiał niebanalny i alternatywny z naleciałościami Arctic Monkeys, Tame Impala czy ukochanego Radiohead.

Trasa:

10.03 Kraków (Klub Spotkań Poczta Główna)

12.03 Katowice (Królestwo)

16.03 Wrocław (Stary Klasztor)

17.03 Poznań (Próżność)

18.03 Łódź (Monopolis) 

20.04 Gdańsk (Drizzly Grizzly)

21.04 Toruń (Od Nowa)

22.04 Warszawa (Praga Centrum)

Podziel się swoją opinią ;)