Sonia Maselik w retro odsłonie – nowy singiel i wywiad dla Muzykoholików

„Bla Bla Bla” to nowa propozycja od Soni Maselik – artystki, która czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu, dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie.

W duchu poprzedniego singla „Do przodu”, wokalistka robi kolejny krok naprzód w swojej karierze i świadomie rozpoczyna eksperymentowanie swoim dziewczęcym wizerunkiem oraz estetyką retro.Sonia bierze czynny udział w pisaniu oraz komponowaniu swoich utworów, najnowszy powstał we współpracy z The Foxxes Music oraz Kamilą Witek.

„Bla Bla Bla” to numer, który nosi za sobą proste, lecz uniwersalne przesłanie, aby nie tkwić w toksycznych relacjach i znaleźć w sobie pewność siebie, która pozwoli ruszyć dalej i nie oglądać się za siebie.  

Piosence towarzyszy vintage’owy, kolorowy teledysk wyreżyserowany przez Dawida Ziembę (nominowany do Fryderyka 2020 za teledysk Zuzy Jabłońskiej „Powiedz mi to w twarz”). Wokalistka z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka wciela się w zaślepioną miłością (dosłownie) bohaterkę, która kończy relację ze swoim chłopakiem.

Choć pochodząca z Piekar Śląskich wokalistka tworzy muzykę już od wielu lat, to rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. „Nie mów nic nikomu” – pierwszy singiel wydany pod szyldem Sony Music Poland – z tygodnia na tydzień stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych. Nowy singiel „Bla Bla Bla” ma w sobie wszystko, co potrzebne, aby powtórzyć ten sukces.

O singlu posłuchacie także w naszym wywiadzie z Sonią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.