Nowa płyta Michała Szczerbca już w sprzedaży

“Przyjdzie na ciebie czas” to czwarta płyta w dorobku gitarzysty, kompozytora i aktora Michała Szczerbca. Album dziś trafił do sklepów. Muzykoholicy patronem medialnym!

Nowe wydawnictwo zawiera 14 oryginalnych kompozycji utrzymanych w stylistyce pop – rockowej z polskimi tekstami. Na płycie można znaleźć dużo gitarowego brzmienia, wpadających w ucho melodii granych na saksofonie (Arek Osenkowski). Gitarę basową do części utworów nagrał Tomek Zawadzki. Michał zajął się produkcją płyty oraz aranżowaniem instrumentów klawiszowych oraz perkusji. Nowe kompozycje to kolejne oblicze oraz poszukiwania nowych brzmień w twórczości gitarzysty. Po poprzednim melancholijnym albumie “The Last Scavenger” wraca z mocniejszymi brzmieniami oraz dynamiczną sekcją rytmiczną.

Utwór „Przyjdzie na ciebie czas” opisuje sytuację gdy wydarzenia, sytuacje mówią nam o tym, że niewiele można już zrobić w danej materii. Oczywiście jest to tylko iluzja ponieważ możemy osiągnąć swój cel pod warunkiem, że zrozumiemy jedną oczywista prawdę. Mianowicie – to czego pragniemy przyjdzie do nas w najmniej spodziewanym momencie oraz w formie jakiej się nie spodziewaliśmy. Warto zachować czujność i mieć otwartą głowę aby nie przegapić tych rzeczy. Na saksofonie zagrał Arek Osenkowski, na gitarze basowej Tomek Zawadzki.

Podziel się swoją opinią ;)