Sound’n’Grace prezentuje swój najnowszy singiel – „Bo idą święta”

Niezwykły, świąteczny projekt od chóru Sound’n’Grace, który wraz z wyjątkowym krążkiem prezentuje swój najnowszy singiel – „Bo idą święta” Grupa wyjątkowo utalentowanych wokalistów postanowiła obdarować polskich odbiorców prezentem i to nie byle jakim! 

Płyta zawierająca pokrzepiające utwory, to idealny krążek na zbliżający się wielkimi krokami świąteczny czy nawet przedświąteczny okres. 

-„Pierwszy singiel zapowiadający płytę „A pokój na ziemi” opowiada o tym, że w święta Bożego Narodzenia łatwiej dostrzec nam nieprzeciętność spotkań oraz relacji z drugim człowiekiem. Magia świąt polega bowiem na dzieleniu się dobrem z innymi i warto pamiętać, by podtrzymywać tę ideę nie tylko w tym jednym dniu lecz przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy świat jest zwariowany i wszyscy pędzimy w nim nie zwracając niekiedy uwagi na podstawowe sprawy dobrze byłoby zrozumieć, że kotwicą bezpieczeństwa dla każdego z Nas jest drugi człowiek”

Sound’n’Grace pragnie, by ich najnowsze, świąteczne wydanie towarzyszyło wszystkim, w każdym momencie – Zarówno tym najbardziej zabieganym za świątecznymi zakupami jak również tym, którzy pozostają w domach przygotowując się do tego wyjątkowego czasu.

 „Bo idą święta” to kompozycja, która z pewnością odwróci uwagę od towarzyszącego wielu osobom stresu związanego z przygotowaniem świąt, pokrzepiające dzieło tworzy bowiem nastrój ciepła ogniska domowego.


Grupa wokalistów, którzy tworzą ten wyjątkowy kolektyw, to wybuchowa mieszanka osobowości, której głównym zamiarem jest niesienie pozytywnego przesłania oraz uniwersalnych wartości, o których dość łatwo się zapomina, a o których łatwo przypominać poprzez muzykę.  Sound’n’Grace, to zespół, który powstał już 18 lat temu przy czym główną ideą przyświecającą stworzeniu tego projektu od zawsze była wielogłosowość – brzmienia oparte na chóralnym, nowoczesnym gospelowym brzmieniu. 

W skład tego wyjątkowego zespołu wchodzą: Kamil Mokrzycki, Anna Żaczek-Biderman, Agnieszka Bojarska, Małgorzata Nakonieczna, Zuzanna Makowska, Kasia Jezior, Sylwia Patyna, Adam Michalczyk, Marta Gałęzka, Ola Urbańska-Deres, Sylwia Movambu Nstiama, Natalia Bajak, Magda Polanowska, Agata Frelek, Michał Bojarski, Magdalena Wisniewska, Paweł Sawicki, Dawid Litwiński.

Na chwilę obecną zespól tworzy 18-stu wokalistów, są to zarówno profesjonalni, dyplomowani muzycy jak również osoby, które od wielu lat hobbistycznie zajmowały się śpiewem. Sound’n’Grace od zawsze stawiało na różnorodność brzmień. Niekiedy bardzo różniące się skale czy barwy głosu pozwalają na nieco większe możliwości podczas tworzenia utworów. Członkowie zespołu cieszą się, ze mogą od siebie nawzajem czerpać i motywować się.

Podziel się swoją opinią ;)