Spięty w Klubie Stodoła już w czerwcu

8 czerwca w Klubie Stodoła wystąpi Hubert „Spięty” Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider Lao Che. Tym razem, artysta zaprezentuje swoją solową odsłonę, która spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów.

Warszawska publiczność usłyszy materiał z najnowszej płyty artysty ‘Black Mental’. Krążek ukazał w kwietniu 2021 i będzie to świetna okazja, by sprawdzić, jak brzmi on na żywo. Bilety już dostępne w sprzedaży!

Album Black Mental, to mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, co często podkreślane jest na krążku. Nie brakuje też poruszania kwestii świadomości oraz realizacji celów manipulatora. Solowy album Spiętego to wycieczka w nieznane, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wydawnictwo dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu.

Zespół występuje w składzie: Spięty – wokal, gitara, Bartek Kapsa  – perkusja, sampler, Mikołaj Zieliński – bas, klawisze, Patryk Kraśniewski – klawisze

Spięty w klubie Stodoła – najważniejsze informacje

Data: 8 czerwca 2022,

Miejsce: Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety: dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Podziel się swoją opinią ;)