Spotify świętuje Międzynarodowy Dzień Kobiet z Natalią Przybysz

8 marca to start dwóch kampanii w Spotify – obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz EQUAL, działającej na rzecz równości kobiet w branży muzycznej. Natalia Przybysz została jedną z 24 globalnych artystek biorących udział w akcji “Love Stories” i ambasadorką Spotify EQUAL w miesiącu marcu, co zbiega się z premierą jej nowego albumu “Zaczynam się od miłości”.

Kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Natalia Przybysz to jeden z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej. Od czasu płyty „Prąd”, każdy kolejny album Natalii nagradzany był Fryderykiem. W 2020 roku ukazał się ostatni dotychczas Natalii album – nagrany w kultowej konwencji MTV Unplugged. Najnowszy krążek „Zaczynam się od miłości” z utworami skomponowanymi przez Natalię Przybysz i jej zespół do niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory, ukaże się 11 marca.

Natalia Przybysz jest jedną z 24 artystek z całego świata zaproszonych przez platformę Spotify do celebracji Międzynarodowego dnia kobiet. W ramach akcji “Love Stories” ukażą się audio anegdoty artystek, podcasterek i aktywistek. Poprzez te historie Spotify rzuci światło na wyjątkowe doświadczenia kobiet, które sprawiły, że każda z nich stała się twórczynią, jaką jest aktualnie.

Największą zmianą między mną wtedy a teraz jest to, że jestem bardziej szczera i bliższa prawdy, jeśli chodzi o mój głos, sposób, w jaki brzmi, i historie, które opowiadam. Chyba znalazłam swój język, którym komunikuję się z samą sobą i z publicznością. Teraz proces pisania piosenek i nagrywania płyt staje się naprawdę ekscytujący

Natalia Przybysz

Playlista EQUAL Polska:
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DWWsiJMaq2jt5?si=24bed6075dab481f

Podziel się swoją opinią ;)