Stach Bukowski dzieli się nowym materiałem! EPka “Chwila” już dostępna

Stach Bukowski dzieli się nowym materiałem! Dziś nakładem FONOBO Label ukazała się EPka “Chwila”, którą zespół promował singlem o tym samym tytule. Na wydawnictwie znajdziemy również trzy zupełnie nowe kompozycje, które wyznaczają nową ścieżkę twórczości artystów. Minialbum już teraz w całości dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych!

Stach Bukowski kazał na siebie chwilę czekać, ale było warto! Dziś zespół dzieli się ze światem nowym materiałem, nad którymi od strony produkcyjnej czuwał Marcin Bors – jeden z najbardziej cenionych polskich producentów. Nowa EP-ka zespołu zatytułowana jest “Chwila” i ukazała się nakładem FONOBO Label. Składają się na nią cztery zupełnie nowe numery, które pozwolą nam zatracić się w głębokich brzmieniach, przenieść się do miejsc, w których byliśmy, a także przypomnieć sobie uczucia, które już kiedyś nam towarzyszyły. Doskonała mieszanka muzyki rockowej i alternatywy, która wyznacza nową ścieżkę twórczości Stacha, Agnieszki i Roberta.

Tracklista

Chwila 
Lubię szare 
Kończy się świat nam 
Złoty sen

Minialbum promował singiel “Chwila”, w którym  Stach Bukowski zmieścił wszystkie emocje związane z beztroskim i nostalgicznym smakiem lata. Utworowi towarzyszy klimatyczny klip, który można zobaczyć na kanale YouTube zespołu. Reżyserką teledysku jest Lena Jaworska, a autorem zdjęć Łukasz Bulczyński.

Podziel się swoją opinią ;)