Stach Bukowski publikuje długo wyczekiwany singiel i zapowiada EPkę

Stach Bukowski wraca z nowym materiałem! Zespół wypuścił właśnie singiel “Chwila”, którym zapowiada swoje nadchodzące wydawnictwo o tym samym tytule. Materiał ukaże się już 22 lipca w formie EPki, a pierwszy numer już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube.

Stach Bukowski wraca po krótkiej przerwie! Zespół przygotował nowy materiał, który ukaże się już 22 lipca nakładem FONOBO Label. Na EP-ce zatytułowanej “Chwila” usłyszymy cztery zupełnie nowe kompozycje, nad którymi od strony produkcyjnej czuwał Marcin Bors – jeden z najbardziej cenionych polskich producentów. Grupa właśnie podzieliła się pierwszym singlem!

Kolejny etap naszej przygody z muzyką właśnie się rozpoczyna, a w zasadzie rozpoczyna go „Chwila” – moment, w którym chcieliśmy zmieścić wszystkie emocje związane z beztroskim i nostalgicznym smakiem lata. Miłego słuchania!

Stach Bukowski

Utwór “Chwila” jest zapowiedzią najnowszej EP-ki zespołu. Nadchodzące wydawnictwo to materiał, który pozwoli nam zatracić się w głębokich brzmieniach, przenieść się do miejsc, w których byliśmy, a także przypomnieć sobie uczucia, które już kiedyś nam towarzyszyły. Doskonała mieszanka muzyki rockowej i alternatywy, która wyznacza nową ścieżkę twórczości Stacha, Agnieszki i Roberta.

Minialbum “Chwila” ukaże się nakładem FONOBO Label i można go zamówić już teraz! Wszystkie osoby, które zamówią EPkę w przedsprzedaży otrzymają egzemplarz podpisany przez artystów.

Stach Bukowski – Chwila [EP] | Album z autografem | PRZEDSPRZEDAŻ – CD (fonobo.pl)

Podziel się swoją opinią ;)