Strefa fanów na Fryderyk Festiwal 2022

Fryderyk Festiwal 2022 ponownie cumuje na Pomorzu Zachodnim! Finałowa Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu już 29 kwietnia! A dzień wcześniej w Hali Netto Arena spotkania artystów z fanami! Darmowe wejściówki już czekają na chętnych!

Kto w tym roku wyjedzie ze Szczecina z Fryderykiem w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek 29 kwietnia podczas Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Ceremonii wręczania statuetek laureatom towarzyszyć będzie wyjątkowe widowisko muzyczne z udziałem najbardziej uznanych polskich wykonawców. Swój udział w Netto Arenie potwierdziły między innymi: nominowana aż w ośmiu kategoriach Daria Zawiałow; debiutująca w ubiegłym roku i mająca na koncie cztery nominacje Kaśka Sochacka; wyróżniona dwiema nominacjami Mery Spolsky.

Na scenie zobaczymy także szczeciniankę Katarzynę Nosowską z grupą przyjaciół, czyli zespołem AnieliBrodkę w duecie z TymkiemWalusiaKraksęKryzysa z OrgankiemRosalie i Króla, Natalię Szroeder i Vito Bambino. Zagra także zespół T.Love, duet Kwiat Jabłoni, grupa Muchy i legenda punk rocka – Dezerter. Galę uświetnią również solowe występy SzczylaRalpha KaminskiegoMroza i Sylwestra Ostrowskiego.

Zapowiada się wieczór pełen muzycznych emocji i prawdziwa uczta dla ducha. A dzień wcześniej gratka dla fanów i spotkania z wybranymi artystami!


Strefa fanów w Netto Arena – start 28 kwietnia od godziny 13:30!

Tym razem Netto Arena otworzy swoje drzwi dla miłośników muzyki już podczas prób generalnych! 28 kwietnia w Netto Arenie od godziny 13:30 będzie można spotkać się z wybranymi artystami: porozmawiać o muzyce, zrobić zdjęcie, poprosić o autograf, podpytać o szanse na Fryderyki. Uwaga! Na każde spotkanie obowiązują wejściówki.

Bezpłatne wejściówki na spotkania z artystami będą do odebrania w kasach w punkcie informacji turystycznej na Zamku Książąt Pomorskich (wejście I, mały dziedziniec, punkt Bilety.fm) od 27 kwietnia, od godziny 10:00. Liczba wejściówek ograniczona!

Plan spotkań w dniu 28 kwietnia jest następujący:

Grupa Dezerter – godzina 13:30. Grupa Muchy – godzina 14:30. Ralph Kaminski – godzina 16:45. WaluśKraksaKryzys – godzina 19:00. T.Love – godzina 19:45. Mery Spolsky – godzina 20:15. Kwiat Jabłoni – godzina 21:00. Anieli – godzina 21:30.

Podziel się swoją opinią ;)