Magda Kluz znów hipnotyzuje – sprawdźćie nowy singiel artystki

Magda Kluz nie zwalnia i prezentuje kolejny singiel! Artystka wydająca pod szyldem FONOBO Label, w zeszłym miesiącu zachwyciła utworem “Zanim się schowasz”, a teraz dzieli się kolejną muzyczną propozycją – piosenką “Nie uda się”. Kawałek już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Minął zaledwie miesiąc od premiery singla “Zanim się schowasz”, a Magda Kluz – młoda artystka współpracująca z FONOBO Label, dzieli się ze słuchaczami kolejnym utworem! Jej najnowsza piosenka nosi tytuł “Nie uda się” i jest mieszanką niezwykle świeżego i hipnotyzującego brzmienia z subtelnym wokalem.

Piosenka jest efektem współpracy Magdy – odpowiedzialnej za warstwę tekstową i muzyczną, i Igora Nikiforowa – produkcja, muzyka. Współautorem kompozycji jest także Wojtek Kiełbicki, a za miks i master odpowiada Eprom.

Piosenka “Nie uda się” zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku! Będzie to debiutancki album Magdy, który do tej pory promowała wydanym miesiąc temu singlem “Zanim się schowasz”. Do tej pory artystka wydała jedynie EPkę “Akweny”, którą podbiła serca tysięcy słuchaczy

Podziel się swoją opinią ;)