Świąteczna niespodzianka od Sanah – „Róże”

Sanah to młoda artystka stawiająca dosłownie pierwsze kroki na rynku muzycznym, mimo to sukcesów może jej pozazdrościć niejeden wieloletni zespół. Dla wielu jest objawieniem muzycznym minionych lat, każdy jej kolejny utwór publikowany bije nowe rekordy odtworzeni podbijając przy tym ogólnopolskie stacje radiowe.

08.05 ukaże się jej długo wyczekiwana płyta debiutancka – „Królowa dram”. Wydawnictwo ukaże się kilku wersjach (czytaj więcej). Promujące je single przebojowy „Szampan” i nostalgiczna „Melodia” mają w sumie ponad 27 mln wyświetleń. Jej pierwsza EPka „ja na imię niewidzialna mam” została wydana na vinylu w limitowanym nakładzie 500 sztuk, który szybko się wyczerpał. Longplay przyniósł Sanah kilka nominacji do nagrody Fryderyk, min. w kategorii Debiut Roku.

This slideshow requires JavaScript.

„Chciałabym się z Wami podzielić taką demką, napisaną w całości podczas kwarantanny i nagraną w domu. Był kiedyś czas, gdy czułam się dokładnie tak, jak napisałam w tym tekście. Cieszę się, że mogłam to wreszcie przelać na papier?? Myśle, że młodsza sanah byłaby wzruszona i przeszczęśliwa, że się to w końcu udało hehe… a i dzisiejsza sanah też się cieszy! Miłego słuchania” – Sanah


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sanahmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sanahmusic/