Świąteczny projekt Popcorn Records

Święta w pełni, zatem spieszymy Wam donieść, że POPCORN Records ma dla Was małą niespodziankę z Mikołajem w tle.

Patryk Szczepanik zaprezentował w świątecznej, akustycznej odsłonie utwór “Koszulki i Bluzy” z albumu “Pierwsza”. Podczas trasy koncertowej #pierwszatour to właśnie przy tej piosence fani Patryka szaleli najbardziej! Zachęcamy do zamawiania albumu oraz muzycznych gadżetów nawiązujących do debiutanckiego krążka Patryka w specjalnych, świątecznych cenach!

Zamów album w świątecznej promocji – https://popcornrecords.pl/kategoria-produktu/patryk-szczepanik/

Zagi wraz ze swoim zespołem wykonała znany już słuchaczom “Hologram” – pierwszy oficjalny singiel pochodzący z najnowszego albumu Zagi pt. “Prześwit” – albumu stworzonego online podczas pandemii, w którego procesie twórczym aktywnie uczestniczyli fani artystki! Teledysk do tego utworu wielkimi krokami zbliża się do 200 tysięcy odtworzeń!

Zrób sobie prezent – zamów album “Prześwit”: https://popcornrecords.pl/kategoria-produktu/zagi/


Z kolei duet Reflektor, założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego, wykonali swój najnowszy singiel “Niby nic”. Tym świątecznym wykonem promują swój debiutancki album „Tętno 92/95”, który ukaże się już 7 kwietnia 2022 r. nakładem Popcorn Records.

Ważna informacja dla fanów i czytelników – Wraz z premierą live sesji, ruszył również preorder albumu “Tętno 92/95”. Bardzo polecamy i zachęcamy do zamawiania i wyczekiwania premiery – a jest na co czekać!
Album w preorderze można zamawiać na stronie wytwórni Popcorn Records https://popcornrecords.pl/kategoria-produktu/reflektor/

Podziel się swoją opinią ;)