T-Rip przestawia swoją drugą EPkę „Gołym okiem w Słońce”

Rap, elektronika, żywe instrumenty niosące momentami funkowy groove w lekko post-apokaliptycznej otoczce. Wszystko to można znaleźć na nowej EPce wrocławskiego zespołu T-Rip, która ukazała się 8 sierpnia 2022 roku.

Sześć zróżnicowanych klimatycznie, energetycznych utworów składających się na wydawnictwo zabiera w podróż do niedalekiej przyszłości, gdzie zdaniem muzyków T-Rip zmieni się wiele na samej Ziemi, zaś niewiele w charakterach i postępowaniu jej mieszkańców.

Otwierające płytę „Salsa Postapocaliptica” i „Tawny” to imprezowe kawałki, świetnie pasujące do wakacyjnej playlisty, niosące równocześnie przestrogę przed zbyt beztroskim podejściem do życia, które może prowadzić do zguby. Dalej pojawia się lekko kontrowersyjny „Krzyż w kolorze tęczy”, klimatycznie dość oldschoolowy utwór, którego sam tytuł może budzić konsternację u bardziej konserwatywnych słuchaczy. W dalszej części płyta robi się nieco chłodniejsza za sprawą elektronicznych „Sentymentów” i mrocznego bangera „Made in China” – pamiętnika z czasów pandemii. Całą EPkę zamykają wprowadzające w trans „Zjawy”, przez które z jawy wpada się w sen.

T-Rip – Salsa Postapocaliptica (źródło: T.Rip.Official)

Zabaw słowem i ciekawych metafor na płycie prawdziwa obfitość, zaś muzycznie T-Rip zaspokoi wszystkich poszukujących świeżości słuchaczy. „Gołym okiem w Słońce” dostępne jest w wersji cyfrowej na największych serwisach streamingowych. Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą propozycją z wrocławskiego undergroundu.

T-Rip to średzko-wrocławski projekt muzyczny, mający do tej pory na koncie EPkę pt. v. 1.0b, z której singiel pt. „Sól i Krew” ukazał się w ramach objętego patronatem wytwórni Kayax programu dla młodych artystów My Name Is New. Utwory T-Rip gościły m.in. na antenie Radia Poznań FM, Afera i radia Sygnały. Skład zespołu tworzą Paweł Kozioł (instrumenty, produkcja), Kamil Tomczak (DJ, produkcja), oraz Michał Pilecki (wokal, teksty).

Więcej o zespole:

https://www.facebook.com/t.rip.zespol

https://www.instagram.com/t.rip.official/

Podziel się swoją opinią ;)