Tajemniczy gość na trasie Korteza – Daria ze Śląska ze swoim pierwszym singlem

Podczas tegorocznej trasy Korteza HOLIDAY TOUR 2022 gościnnie można usłyszeć pewną młodą artystkę, która pod skrzydłami Jazzboya właśnie wydała swój pierwszy oficjalny singiel zatytułowany „Falstart albo faul”. Jest to jedna z dwóch piosenek, którą można usłyszeć na żywo.

Zaledwie dwa tygodnie temu ukazało się video, które jest zapiskiem występu Darii podczas warszawskiego koncertu w Parku Sowińskiego, który odbył się w ramach obecnie trwającej, letniej trasy Korteza:

Od urodzenia mieszkam na Śląsku. Miałam zostać zawodową siatkarką ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło mi już najlepiej zrezygnowałam i zostałam historykiem. Nie lubię wielkich miast i tłumów. Gdybym nie śpiewała, pisałabym teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jestem ufna, cierpię na niezdecydowanie a w smutku czuję się najbezpieczniej

Daria ze Śląska

Utwór stał się singlem debiutującej artystki i zyskał teledysk, który jest zbiorem nagrań „najlepszych sportowych momentów”:

Darię oprócz gościnnych występów na trasie Korteza czeka koncert we wrześniu podczas festiwalu Great September, który odbędzie się w dniach 15-17.09 w Łodzi.

Podziel się swoją opinią ;)