“Tears On My Party Night” – nowy singiel z płyty SPACE od duetu Plastic

"Tears On My Party Night" - nowy singiel z płyty SPACE od duetu Plastic

“Tears On My Party Night” to kolejny singiel z czwartego albumu SPACE duetu Plastic. Taneczna nostalgia z nutką melancholii miesza się ze współczesnymi brzmieniami.

W Tears On My Party Night taneczna nostalgia z nutką melancholii miesza się ze współczesnymi brzmieniami. Słychać wyraźnie wpływ muzyki, która od czasów disco przez lata ewoluowała, zabierając ze sobą cząstkę kolejnych dekad. Plastic nawiązuje do swoich korzeni – dźwięków, które na początku nowego milenium podbijały klubowe parkiety – wprowadza nową jakość, łącząc to z nowoczesnym podejściem do tworzenia muzyki.

Tears On My Party Night to piosenka o smutku, który nas dopada, gdy powinniśmy się bawić w tańcu przy świetle księżyca. Kiedy czas beztroski szybko się kończy i rzeczywistość z problemami nas przerasta, w chwilach gdy mokną nam oczy, dobrze mieć przy sobie kogoś, kto nam pozwoli o wszystkim zapomnieć i poczuć się lepiej.

Do Tears On My Party Night, powstał teledysk, którego twórcą (tak jak wszystkich klipów do SPACE) jest Dawid Krępski.

Plastic jest przedstawicielem rodzimej sceny elektronicznej, wpływ nowych technologii często przewija się w ich twórczości, ich najnowszy singiel ukazuje się więc z nowym formatem Dolby Atmos.
Dolby Atmos to format dźwięku przestrzennego pozwalający na wyjątkowe słuchowe doznania.

Oto jak zespół opisuje pierwsze spotkanie z nową technologią dźwięku:
„Wyobraź sobie, że słuchasz muzyki tak, jak oglądasz niebo w planetarium. Instrumenty są rozmieszczone w plastycznej przestrzeni jak gwiazdy i planety, a pewne elementy niespodziewanie się przemieszczają jak kometa lub rakieta. Masz poczucie głębi i ruchu. Muzyka została uwolniona. Czujesz, że tak miało być, tak właśnie to miało brzmieć, a dźwięki do tej pory dusiły się w ciasnym stereo. To jest po prostu kosmos. Dlatego nasze utwory z albumu SPACE tak świetnie się w nim odnajdują. Już teraz możecie posłuchać naszego nowego singla Tears On My Party Night w Dolby Atmos. Miłej zabawy.

Podziel się swoją opinią ;)