Teatr Rampa zaprasza do siebie na wyjątkowego Sylwestra z muzyką Depeche Mode w tle

Teatr Rampa zaprasza do siebie na wyjątkowego Sylwestra!

Załoga teatru i obsada występująca w musicalu “Depesze” zaprasza wszystkich na wyjątkowe zakończenie roku. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie https://teatr-rampa.pl/sylwester2023-w-rampie/

Teatr Rampa zaprasza do siebie na wyjątkowego Sylwestra z Depeche Mode w tle / fot. materiały promocyjne

Depeche Mode to ewenement w historii muzyki rozrywkowej. Mozaika stylów, w której pop miesza się z elektroniką, rockiem czy new romantic, a symbolika ukryta w teledyskach oraz żywiołowe koncerty porywają fanów na całym świecie. „Depesze” to subkultura, która także w Polsce ciągle jest aktywna i mocno reprezentowana. Nasz Teatr postanowił ją uhonorować i zbadać fenomen muzyki jako przeżycia wspólnotowego, ekstatycznego, a czasem – metafizycznego.

24 marca na deskach Teatru Rampa odbyła się premiera widowiska muzycznego „Depesze”, które umiejętnie łączy elementy twórczości zespołu z próbą oddania jego socjologicznego fenomenu, a przede wszystkim – fenomenu bycia fanem.

Spektakl spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony Widzów, Mediów, jak i zagorzałych Fanów Depeche Mode. Za każdym razem publiczność, która jest integralną częścią tego widowiska, pojawia się naszym Teatrze w komplecie i wychodzi z niego oczarowana tym, w czym miała okazja uczestniczyć.

Podziel się swoją opinią ;)