Tomek Ziętek rozpoczyna solową karierę muzyczną. Posłuchaj singla “Your Kiss”

Tomek Ziętek dołącza do grona Artystów wytwórni Kayax i przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego, solowego albumu. Pierwszą zapowiedzią nadchodzącego wydawnictwa jest romantyczny singiel “Your Kiss”, który jest już dostępny do odsłuchu we wszystkich serwisach streamingowych.

Tomek Ziętek – aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”. 

Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu. 

Teraz Tomek dołączył do grona Artystów wytwórni Kayax i pracuje nad swoimi debiutanckim, solowym albumem. Wydawnictwo utrzymane będzie w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami bluesa, folku oraz country. Premiera zapowiedziana jest na późną jesień 2023 roku, ale już teraz możemy posłuchać zapowiedzi albumu – romantycznego singla “Your Kiss”.

Zobacz wideo do singla “Your Kiss”:

Tomek Ziętek o utworze “Your Kiss”:
“Your Kiss” to szczególny dla mnie utwór, bo pierwszy który ukończyłem. Zwykle najpierw tworzę muzykę, a tekst powstaje później. W tym przypadku było odwrotnie. Najpierw wpadł mi w ręce wiersz, a później powstała do niego muzyka. Mam sentyment do tego utworu, przeleżał w przysłowiowej szufladzie i cieszę się, że w końcu możecie go posłuchać. 

Posłuchaj utworu “Your Kiss” w serwisach streamingowych: Kayax.lnk.to/YourKiss

Podziel się swoją opinią ;)