Trasa Lady Pank MTV Unplugged w listopadzie zawita do Katowic

19 listopada 2023 legendarny katowicki Spodek będzie gościł legendarny polski Lady Pank. Zespół wystąpi w Katowicach w ramach trasy MTV Unplugged. Gościnnie na scenie wystąpią Małgorzata Ostrowska i Kasia Kowalska

Lady Pank po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, wyruszył w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów. 

Lady Pank jest 12 polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert MTV Unplugged jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach.

Cała trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku.

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Bilety na wydarzenie są do nabycia w systemie ebilet: https://sklep.ebilet.pl/307933624521457686
Współgospodarzem Wydarzenia jest Miasto Katowice, na koncerty zapraszają Wagart i Rock House Entertainment

Podziel się swoją opinią ;)