TRE VOCI śpiewają wielki, światowy przebój

Zespół TRE VOCI przygotowując się do wydania nowej płyty sprezentował fanom premierowy utwór. Singiel nosi tytuł “You Raise Me Up” i jest interpretacją wielkiego, światowego przeboju. Utwór zapowiada nową płytę grupy pt. “With Love”, która ukaże się 30 października 2020 r.

“You Raise Me Up” to utwór o przyjaźni, wsparciu i braterstwie, które od początku istnienia zespołu TRE VOCI były dla Tenorów Nowej Generacji najważniejszym spoiwem. Po przebój ten sięgały największe gwiazdy muzyki crossoverowej, takie jak Josh Groban, Il Divo, Westlife i Celtic Woman. Zespół TRE VOCI postanowił zmierzyć się z tym utworem i zinterpretować go na swój sposób, ukazując moc głosów tenorowych, wzbogaconych symfoniczną aranżacją. 

Tenorzy mieli zaszczyt wykonać go podczas koncertu „Bridge to the Liberation 2019″, który upamiętniał heroiczną walkę polskich spadochroniarzy podczas legendarnej bitwy pod Arnhem w Holandii, jednej z najkrwawszych starć II Wojny Światowej.

Singiel zapowiada nową płytę TRE VOCI pt. “With Love”, która ukaże się 30 października 2020 r. nakładem wytwórni MTJ. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych. Z kolei na oficjalnym kanale YouTube MTJ znajduje się teledysk zrealizowany w przepięknym Opactwie Cystersów w Lądzie Wielkopolskim. 

Nowa płyta TRE VOCI pt. “With Love” trafiła już do przedsprzedaży i dostępna jest pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/with-love/. Wszystkie egzemplarze zamówione w preorderze zostaną podpisane przez członków zespołu.

Podziel się swoją opinią ;)