UĆ- Stock, czyli największa rockowa domówka w Polsce

W dniach 9 – 13 sierpnia na jednym z łódzkich podwórek przy ulicy ul. Ekonomicznej odbędzie się impreza rockowa, jakiej nasze miasto jeszcze nie widziało

Pol’and’Rock Festival wprawdzie za nami, ale fani mocnego uderzenia z naszego regionu nie mają powodów do zmartwień. Już od środy (9.08.2023 r.) przy ulicy Ekonomicznej 13/15 odbędzie się największa domówka w regionie z Pol’and’Rock Festival w tle.  W tym roku to już czwarta edycja tego wydarzenia, podczas której wystąpią prawdziwe gwiazdy rocka, m. in. Proletaryat, Kobranocka, Kruk i Wojtek Cugowski, Zenek Kupatasa, Farben Lehre.  Organizatorzy zaprosili także pomniejsze zespoły, które dopiero zaczynają swoją rockową przygodę.

Pomysł na UĆ- Stock zrodził się w 2019 roku w myśl o organizacji Pol’and’Rockowej domówki. Skoro jest miejsce do wspólnej zabawy po festiwalu to, czemu nie? 

„Od początku zrzucaliśmy się na wszystko sami. Ktoś pożyczył rzutnik, na którym wyświetlana była transmisja festiwalu, ktoś miał sprzęt do nagłośnienia, by wspólnie bawić się przy ogniskach i muzyce” I tak to się zaczęło…”

Podczas UĆ – Stock (9 – 13.08.2023 r.) będą organizowane różne konkursy, warsztaty, fire show, foodtrucki oraz inne atrakcje, aby każdy znalazł coś dla siebie. A dla osób, które przyjadą z daleka, będzie również pole namiotowe. 

Bilety do nabycia na stronie www.biletow.com oraz w dniu imprezy. Patronatem wydarzenia jest Antyradio, ŁCSM Moto-Strefa oraz Biletowo.com

Podziel się swoją opinią ;)