Undercity przedstawia pełen program 4. edycji

Undercity przedstawia pełen program 4. edycji

Święto muzyki elektronicznej, czyli festiwal Undercity przedstawia pełen program 4. edycji, a w nim m.in.: Anna, Reinier Zonneveld, Anetha, Charlie Sparks, Kas:st, Oscar Mulero oraz Shlømo.

Undercity to wydarzenie rokrocznie gromadzące w Warszawie największych miłośników muzyki elektronicznej. Festiwal prezentuje finalny program czwartej edycji, która odbędzie się już 5 listopada w specjalnie  zaaranżowanej warszawskiej hali COS Torwar. Tegoroczny line up to ponad 20 gorących nazwisk polskich i światowych reprezentantów nowoczesnej sceny techno. Bilety są nadal w sprzedaży.

Undercity to festiwal, który stale ewoluuje i za cel stawia sobie zaskakiwanie fanów muzyki techno. Niebanalna przestrzeń oraz najwyżej jakości wykonawcy – to znaki szczególne tego listopadowego wydarzenia. Każda z festiwalowych scen to inny klimat muzyczny: scena główna Metropolis – melodyjne i progresywne brzmienie techno i house, Tunnel i District – ciężkie, szybkie i mocne bezkompromisowe techno oraz ukryty w gąszczu świateł City Hall – mniej oczywiste, berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau.

Dzięki spektakularnej aranżacji hali COS Torwar sceny przypominać będą podziemne miasto zlokalizowane w bliżej nieokreślonej, cyberpunkowej przyszłości. W trakcie Undercity zaadaptowane zostaną wszystkie przestrzenie, korytarze i obszary Torwaru. Każda ze scen posiada dedykowanego projektanta od świateł i scenografii. Undercity to najbardziej zaawansowany wizualnie halowy projekt nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.