[FOTORELACJA] KRYSTIAN OCHMAN zagrał koncert w Poznaniu

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz nasz reprezentant tegorocznego konkursu Eurowizji, podczas którego Krystian fenomenalnie wykonał piosenkę „River” zawitał na początku października do poznańskiej Salii Ziemii gdzie oczarował publiczność swoim fenomenalnym wokalem i charyzmą.

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Poniżej zdjęcia autorstwa Justyny Woźnica:

Podziel się swoją opinią ;)