Urszula Dudziak wystartowała z własnym kanałem na YouTube

Urszula Dudziak, czołowa postać współczesnej wokalistyki, zaprasza tym razem do jedynej w swoim rodzaju krainy 74-letniej, debiutującej youtuberki. Artystka uruchomiła bowiem swój własny vlog.


Na swoim kanale YouTube Urszula Dudziak z niezwykłym czarem dzieli się z widzami swoimi doświadczeniami, opowiada o tym, jak radzić sobie z porażkami i różnego rodzaju doświadczeniami – informuje wydawca. – To prawdziwa bomba zaraźliwej, dobrej energii, której może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Afirmacja życia, optymizm, dobry humor i dystans do świata i siebie samej to cechy charakterystyczne dla każdego spotkania z Ulą.


Na kanale są już dostępne pierwsze odcinki. Kolejne będą pojawiać się co wtorek, o godzinie 19.Los sprawia nam cały czas niespodzianki. To nam uchyla skrawek raju, by za chwilę rąbnąć obuchem w łeb – mówi wokalistka. – Raz jest grobowa cisza, a za chwilę wszystko wokół nas gra, drga, śpiewa, płynie, koi nerwy i leczy. W Ameryce na pytanie „How are you?”, czyli „Jak się masz”, obowiązkowo odpowiadamy: „I am fine”, czyli „Mam się dobrze”. U nas w Polsce odpowiedź jest na ogół pesymistyczna. Ja to zmieniam, bo wierzę i to się u mnie setki razy sprawdziło, że optymistyczne nastawienie do życia opłaca się stokrotnie. Dwa magiczne słowa WSZYSTKO GRA to pozytywne zaklęcie. Ile razy spotkałam w swoim życiu niespodziewane schody-przeszkody, nie zliczę, ale co robiłam? Szybko naprawiłam szkodę albo się z nią pogodziłam i zaraz sobie powiedziałam: wszystko gra. Czy to była noga w gipsie, czy pokaźna przegrana w gry hazardowe, czy przysłowiowe rozlane mleko, zawsze była, jest i będzie ta jedyna, najpraktyczniejsza, magiczna konkluzja zamknięta w dwóch słowach: wszystko gra. Mając otwarte serce, uszy, oczy na wszystko, co się wokół nas dzieje i podchodząc do życia z uśmiechem i nastawieniem, że wszystko gra, wygrywamy na każdym kroku. A kto nie chce wygrywać? Ręka do góry!!! Ja dopiero zaczynam.


Zajrzyj po więcej:

Urszula Dudziak na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.