Verde z alternatywnym, gitarowym singlem

Verde w ostatnich miesiącach zyskał bardzo dużą popularnośc na TikToku, gdzie jego konto obserwuje prawie 150 tysięcy osób, a jego filmy zyskały już ponad 3 miliony polubień – specjalizuje się tam w komediowych, krótkich formach oraz przeróbkach . Jego kreacje cieszą się dużą sympatią, a utwór “jesteś nieśmieszna” czy przeróbka Midasa w balladowym stylu osiągnęły prawie 2 miliony odsłon.

Alternatywa to jego drugie imię – od ciężkich, poważnych brzmień, aż po cukierkowe, luźne kawałki. W mediach działa od początku 2020 roku, a jeśli by wyjść poza sferę “internetową” to jego przygoda z muzyką dużo dłużej. Verde swoją muzykę wydawał wcześniej na kanałach HASHASHINS oraz Kstyka, a jego najpopularniejszymi dotychczas singlami są Brzydkie Piosenki z gościnnym udziałem Feno oraz solowy numer Mate. Reakcje Chemiczne to pierwszy singiel z debiutanckiego projektu pod szyldem Def Jam Recordings Poland i potencjalny hit na alternatywnych listach przebojów.

Artysta serwuje słuchaczom alternatywny pop o rockowym zabarwieniu. Taneczna nuta o toksycznej miłości z ikonicznym riffem na gitarze to raczej nowość w Def Jamie.

Podziel się swoją opinią ;)