Viki Gabor organizuje „Napad na serce”

Viki Gabor organizuje „Napad na serce”

Nad nowym utworem wokalistki czuwali producenci odpowiedzialni za utwory Avy Max oraz The Chainsmokers!

Charyzmatyczna, pracowita i nieprawdopodobnie świadoma oraz dojrzała jak na swój wiek – Viki Gabor, prezentuje w środku zimy utwór godny miana „Hitu lata”!

Taneczny, pełen energii singiel – „Napad na serce” – niesie za sobą brzmienia największych popowych przebojów ostatnich kilkunastu miesięcy. I nic w tym dziwnego! Produkcją utworu zajęli się Tim Crudu oraz DJ Katch – współtwórcy numerów między innymi Avy Max oraz The Chainsmokers. Polski tekst do piosenki napisał Jeremi Sikorski, z którym Viki pracowała przy ostatnich dwóch singlach – „Moonlight” oraz „Toxic Love”.

Viki przy każdym z nowych utworów zależy na opowiadaniu pewnej historii. Wkraczająca w dorosłość wokalistka, tym razem w piosence o nastoletniej miłości, opowiada o jej bardziej metaforycznym i niedosłownym znaczeniu.

Aktualnie Viki oprócz nauki, większość czasu poświęca pracy nad nowym albumem z polskimi oraz zagranicznymi producentami. W tym roku nastolatka nie zamierza zwalniać tempa i prezentować regularnie swoje kolejne, muzyczne odsłony. Ponadto, kilka tygodni temu wraz z rodziną, przeprowadziła się tymczasowo do Warszawy w związku z nagraniami do 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Viki jest najmłodszą uczestniczką w historii programu.


 Napad na serce jest dla mnie przede wszystkim piosenką o tym, aby nie oceniać ludzi zbyt pochopnie. Bohaterka tego utworu odrzuciła pewną znajomość z chłopakiem, ale chwilę potem zdała sobie sprawę, że on jest jednak spoko gościem i, że może jej decyzja wcale nie była taka dobra. Poczuła między nimi to „przyciąganie”, o którym śpiewam w refrenie – Viki Gabor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.