Prezentujemy pierwszy singiel zapowiadający nowy projekt Karo Glazer

Prezentujemy pierwszy singiel zapowiadający nowy projekt Karo Glazer

Karo Glazer po zajęciu drugiego miejsca w światowym konkursie International Songwriting Competition w Nashville, w którym talent artystki dostrzegł sam Tom Waits i Chris Martin z Coldplay, nie zwalnia tempa. Właśnie startuje nowy projekt #LadyDynamite.

4 lutego ukazał się pierwszy singiel promujący nowy projekt. Będzie to energetyczny “Let’s Groove” skomponowany i wyprodukowany osobiście przez Karo, nagrany w towarzystwie “Power Collective” – czternastoosobowego, muzycznego kolektywu, który Karo stworzyła specjalnie na potrzeby swojego projektu.

Mamy tutaj dwa zestawy bębnów, pięcioosobową sekcję dętą, trzy dziewczyny w chórkach, świetne gitary, hammondy i piana. W teledysku do “Let’s Groove” poznamy cały kolektyw oraz zobaczymy sześciu wybitnych tancerzy reprezentujących współczesne style taneczne pod okiem Alexeya Torgunakova, ex-choreografa legendarnego teatru Bolszoj. Jednym słowem wybuchowa mieszanka jak na #LadyDynamite przystało.

Jak mówi sama artystka, projekt “LadyDynamite to nie wykalkulowany skok w bok w stronę popu, a prawdziwa
potrzeba serca i chęć wyrażenia siebie takiej jaką jest się dzisiaj. Bez kompromisów i udawania, że jest fajnie.

Takie też jest przesłanie projektu #LadyDynamite, który dedykowany jest kobietom i inspirowany był historiami
wielu kobiet, które Karo Glazer przyciąga na swoje power speeche jako motywatorka kobiet. #LadyDynamite to nie
tylko piosenki i koncerty, to przede wszystkim energia, która inspiruje nas do zmian, walki o siebie, swoją wolność i
marzenia.

Od 2020 roku ponad 1000 kobiet w Polsce wzięło udział w organizowanych przez Karo wydarzeniach
non-profit zatytułowanych #LadyDynamite Experience, podczas których każda kobieta mogła odkryć i poczuć
swoją super moc! Finałem spotkań zawsze są sesje zdjęciowe, na których dziewczyny odkrywają swój prawdziwy
potencjał


Muzyka to fun i wyrażanie siebie. Od zawsze kochałam duże zespoły i energię, która w nich panowała na scenie. Lubię spełniać swoje marzenia i tak powstał “Power Collective”, który jest maszynką do robienia świetnej muzyki. Jako człowiek, artystka ewoluuję każdego dnia i życzę sobie tego nieustannie. Chcę być w ruchu, nigdy się nie zatrzymywać. Gdy komponuję nie stawiam sobie barier i zawsze wierzę w to, że najlepsze piosenki są jeszcze przede mną. Chcę być głodna – jak mała dziewczynka wciąż ciekawa i otwarta na nowe. #LadyDynamite jest dowodem na to, że nadal słucham głosu mojej wewnętrznej, małej dziewczynki i pozwalam jej się super bawić Karo Glazer

Podziel się swoją opinią ;)